Стефан Митев
Rx-Ende
@sown Доволен съм, модернизирано е. :) Смяхме се с една от shop assistant-ките там, че дано го задържат отворено за по-дълго. :D
Стефан Митев
Rx-Ende
@schizophrenia Рамщайн. :D
Стефан Митев
Rx-Ende
We're all living in America, America is wunderbar. :D
Стефан Митев
Rx-Ende
О човек, запознах се с някаква китайка в омегле, дето се казва Йойо :D
Стефан Митев
Rx-Ende
@podmatrix Знам ли ви, предполагам :D
Стефан Митев
Rx-Ende
И още един въпрос към компанията от срещата. Как така вие пиете на 500 км. от мен, а мен сега ме боли гърба сякаш съм ви носил по улиците? :D
Стефан Митев
Rx-Ende
Качвайте снимки бе! :D @blacksnoopy @podmatrix @n3mo
Стефан Митев
Rx-Ende
@Serjo Мишена за снайперистите с транквилайзерите. Да отърве кожляка съдията при размирици.
Стефан Митев
Rx-Ende
@blacksnoopy Поздрави на компанията ;)
Стефан Митев
Rx-Ende
@Method-X Довечера да нафраскате един лаптоп с уебкамера и да пуснете един tinychat, ей :D
Стефан Митев
Rx-Ende
Петък вечер е, а аз буквално нямам абсолютно нищо за правене. o_o
Стефан Митев
Rx-Ende
@Method-X Ма направо. Или ядрен реактор в мазето, че тука сме що-годе на завет обикновено. :D
Стефан Митев
Rx-Ende
Някой от енергото пак бъзика тока. <_<
Стефан Митев
Rx-Ende
@sandprince За грамажа питам ;)
Стефан Митев
Rx-Ende
@sandprince Каква е хартията? :)
Страница: 51 52 53 54 55