Стефан Митев
Rx-Ende
@aviatrix Те тва помниш ли го? ;D
http://rx-ende.edno23.com/view/post:277656
Стефан Митев
1287652445365506.gif Rx-Ende
@yuliyan @alex95 @Method-X Истината :D >
Стефан Митев
Rx-Ende
@shimamoto Търсят тука един от ония имоти, дето са ги снимали с хеликоптера, а баща ми се познава с Добричката редакторка, та тя ги прати насам :)
Стефан Митев
Rx-Ende
От 24 часа идваха у нас. :)
Стефан Митев
Rx-Ende
Fuck yeah, Fallout: New Vegas :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@stankoff Ще видим, мерси за предложението :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@bgdn Само дето мак е уникален продукт в големи бройки, а човека явно иска нещо уникално и единствено :D
Стефан Митев
Rx-Ende
Най-бързият хеликоптер на света - 260 възела. Което прави около 480 км/ч. Съответно с един такъв хубавец може да се стигне от Варна до София за час. Want.
Стефан Митев
Rx-Ende
Хем вали тихо, хем се промъква някаква слънчева светлина, хем гърми. Плюс това има мъгла в далечината и се чувствам сякаш живея на облак.
Стефан Митев
Rx-Ende
@alish По-спамърство да, по хардкорство - НЙЕТ! :D
Стефан Митев
Rx-Ende
7376 поста от 20.03.2008. Hardcore еднодветройко съм.
Стефан Митев
Rx-Ende
@schizophrenia Ай ноу, ай ноу..
Стефан Митев
Rx-Ende
@blacksnoopy Тия си ми харесваха :( Сега трябва да им топя кабела ):/
Стефан Митев
Rx-Ende
Great. И сега не ми бачка лявата слушалка. МРАЗЯ да ми се случва това. <_<
Стефан Митев
Rx-Ende
@Method-X Други ядове имам, зарежи :) Иначе ще следя като си изберете една солидна дата, пък знае ли човек? Аз и на първата не знаех, че ще ходя окончателно :D
Страница: 54 55 56 57 58