Стефан Митев
Rx-Ende
@sandprince Просто не е за мен тая работа.
Стефан Митев
Rx-Ende
@n3mo Исках да пробвам 10.10 нетбук варианта. Че останах разочарован от Meego преди известно време.
Стефан Митев
Rx-Ende
@Sham Човек, живея на пет минути от Оброчище. Текето е наистина удивително място :)
Стефан Митев
Rx-Ende
Официално - FUCK линукс дистрибуциите, Windows 7 ми върши перфектна работа на нетбука. Едно, че нищо от системата не му схващам, второ че се сбъгясва нещо.
Стефан Митев
Rx-Ende
Ubuntu 10.10 Netbook - втори дубъл. А дано стане тоя път.
Стефан Митев
Rx-Ende
@aviatrix Whoa, яко ентусиазъм. За какво става дума? :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@yuliyan Бе или направо ново от офиса, или ще го отворя това и ще видя какво му има. Сигурно е изгоряла IR лампичката.
Стефан Митев
Rx-Ende
Прецака ми се дистанционното на булсаткома ):/
Стефан Митев
Rx-Ende
A crazy random happenstance! :D
Стефан Митев
Rx-Ende
Добро утро красив свят!
Стефан Митев
Rx-Ende
Всеки път като се опитам да инсталирам Линукс дистро на тая машинка имам ядове!
Стефан Митев
1286737719615243.png Rx-Ende
Ей на това се вика хубава реклама! Хич не пречи! И хич не ми се иска да си издера очите като я видя!
Стефан Митев
Rx-Ende
@jimi Окей :) Имай предвид само, че ще тествам версията за нетбук, не за десктоп :)
Стефан Митев
Rx-Ende
Дърпам Ubuntu 10.10 Netbook Edition да го пробвам на нетбука, да видя за какво става дума.
Стефан Митев
Rx-Ende
@semprom Ей го http://www.pidjin.net/2008/12/15/demolition-mad/ :D
Страница: 56 57 58 59 60