Стефан Митев
1286126763170035.jpg Rx-Ende
Зяпах The Big Lebowski - хубав филм :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@schizophrenia Days go by and still I think of you, Days when I couldn't live my life without you ♫
Стефан Митев
Rx-Ende
@sandprince На нищо не мяза така стилизирано. :/
Стефан Митев
Rx-Ende
@sandprince Бате.. логото.. ><
http://sandprince.edno23.com/view/post:968702
Стефан Митев
Rx-Ende
Мразя да ми измръзват краката. ><
Стефан Митев
Rx-Ende
@blacksnoopy Майтап, тръгна веднага. Даже Compatibility не слагах. :D
Стефан Митев
Rx-Ende
@blacksnoopy Лoл, 33 Мб :D
Стефан Митев
Rx-Ende
@blacksnoopy Дали ще тръгне на Win7? :D
Стефан Митев
Rx-Ende
Уф, светнах си в очите с лазера. ><
Стефан Митев
Rx-Ende
Днешният епизод на The big bang theory е егати майтапа :D + Woz!
Стефан Митев
1285882267343777.jpg Rx-Ende
Намерихме Кени!
Стефан Митев
Rx-Ende
@mkBooOO Наистина ли ти пука за текста така като я гледаш? :D
Стефан Митев
Rx-Ende
Слушам A state of trance на Armin Van Buuren по Алфа :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@sandprince Супер си е с 3в1-то, какво лошо? :) По-малко място ми заема от принтер+скенер и не ми е нужен включен комп за копиране да кажем :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@ReXTaN Ето ти го един три в едно :) http://smalime.com/tv69rv Аз иначе мастилено-струен photosmart ползвам вкъщи :)
Страница: 59 60 61 62 63