Rx-Ende
Така. Мотора е на същото дередже след като изчистих филтъра и карбуратора. Идеи защо губи мощност и оборотите падат до нула когато го засиля?
Rx-Ende
Целия свят ме ядосва напоследък. Time to get my matchbox.
Rx-Ende
Дали пък не разкатах 4 нации и 3 града-държави в Civilization V?
Rx-Ende
Tell me no truth, if it is bad -- there's enough in my life to make me so sad. Just dream about -- color fills our lifes.
Rx-Ende
Тия дни може да има ядове с отварянето на www.Rx-Ende.com, щото забравих да го платя оня ден xD