Стефан Митев
Rx-Ende
Navteq са довършили подробната българска карта. Са остава да ги обновят в Nokia maps и забравям за онлайн трафика от Google maps :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@filmibg Жалко, сайта наистина се нуждае от нов дизайн за плейъра. Иначе добра работа, полезна услуга :)
Стефан Митев
Rx-Ende
Кеф ми е да ползвам @filmibg с дизайна на @Yalamov, обаче флаш плейъра ми е супер антипатичен :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@Drake Баси :D :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@Drake Аватара ти обаче изглежда много фалшив с тази обърната светлина на фона. x_O
Стефан Митев
Rx-Ende
@bgdn Записах си чичко. Са мечтата ми е да си купя Мак като порасна и да си лафя на едно ниво с пичове като теб :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@Method-X Още не са измислили начин да си биеме шамари през интернет :D
Стефан Митев
Rx-Ende
@Method-X Все ми е тая на мене, просто мразя някой да ми натяква мнението си :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@sandprince Виждам, виждам :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@bgdn Само не разбрах защо сравняваш коли с компютри, меко казано налудничаво. Не мога да проумея дали се величаеш или наистина си толкова твърдоглав :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@bgdn Не сме в '95-та. :) Годината е 2010, PC-тата са мощни, Photoshop е еднакво добър на двете платформи, а Mac в България е преоценен кич. Welcome :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@bgdn Айде бе :) Тогава защо се занимавам с графичен дизайн върху PC? Сигурно съм некъв ненормалник :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@bgdn И както казах вече - едно е да нямаш пари, а друго е да предпочиташ по-пресметлив вариант. А че гроздето е кисело - не е. Просто е с цена на диня.
Стефан Митев
Rx-Ende
@bgdn да натякваш мнението си на останалите. Моят аргумент, е, че за парите, които ще дам за Mac ще си купя две/три PC-та със същите характеристики.
Стефан Митев
Rx-Ende
@bgdn Всъщност не е никакъв аргумент. Казваш, че имаш съответен продукт, но това не го прави велик в очите на всички. Харесва ти - добре, но няма смисъл
Страница: 84 85 86 87 88