Стефан Митев
Rx-Ende
@stankoff Windows 7 е Виста без всички проблеми + някои много удобни функции. Аз без новия таскбар вече не мога да живея xP Препоръчвам го.
Стефан Митев
Rx-Ende
@semprom Просто драсканица :)
Стефан Митев
1276693210221549.png Rx-Ende
След като сложих новия протектор отново мога да възобновя драсканиците на телефона :)
Стефан Митев
Rx-Ende
Заваля тихо :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@semprom Нда, и аз съм малко разочарован, но се радвам, че я изпипват :)
Стефан Митев
Rx-Ende
Новият Портал 2 трейлър ме накара да изтръпна! Баси якото! :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@Drake Daily bits & pixels :) http://bits.rx-ende.com/
Стефан Митев
1276679906561023.png Rx-Ende
Днешният бит много ме радва :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@aftercollabz Хром според мен. :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@sandprince Баси ексхибициониста :D:D Аз реших всички проблеми с вентилатор :D
Стефан Митев
Rx-Ende
@sandprince dude, помисли за съседните, не ги събувай! :D
Стефан Митев
Rx-Ende
Фйешън клуб "Кранта" ви кани на Джуки-Кънтест!
Стефан Митев
Rx-Ende
Last.fm най-накрая се сетиха, че съм без събскрипшън XD
Стефан Митев
Rx-Ende
@semprom Tetris vs Contra е жестоко :D:D:D:D
Стефан Митев
Rx-Ende
@podmatrix Хахахах, фав :D
Страница: 86 87 88 89 90