Вход
Постове
Постове
Хора
Групи
Начало
Потребители
Групи
ОК
Контакти
още
Semra
Следят ме
виж всички
Семра Салиева
Публикации
Инфо
Контакти
Групи
RSS
Всички
Публикации
Tweets
RSS Feeds
Semra
@
DMedia
мхм даже навремето като бях кандидат студентче иска социални дейности и тамън ме приеха и групата се разпадна поради липса на заинтерсовани тъпо а ?
Коментирай
0 нови
·
Mar 20 2010, 02:16
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
Semra
@
DMedia
попринцип съм и за това, но най- вече за дискриминацията и насилието като основи на проблематиката на 21 век
Коментирай
0 нови
·
Mar 20 2010, 02:14
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
Semra
@
DMedia
а не аз съм в сферата на социалната помощ
и червения кръст
Коментирай
0 нови
·
Mar 20 2010, 02:12
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
Semra
@
DMedia
зависи какво си посочил в молбата, че ти се прави
има от всичко по много стига да минеш подбора
Коментирай
0 нови
·
Mar 20 2010, 02:10
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
Semra
@
DMedia
ами отиваш чрез спонсорство по една програма за обмен на информация опазване на културните цености и развиване на социални дейности
Коментирай
0 нови
·
Mar 20 2010, 02:08
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
Semra
@
DMedia
ами не съм посочила Враца като местенце на което да си карам стажа
Коментирай
0 нови
·
Mar 20 2010, 02:06
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
Semra
@
DMedia
хахахаха че ти къде си бе ? що си мислех че си в БГ ?
Коментирай
0 нови
·
Mar 20 2010, 01:51
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
Semra
Yes ! oдобрили са кандидатурата ми за Европейски доброволчески стаж (полудя от кеф ) само дето не знам още в кой кът на земята ще ме екстрадират
Коментирай
0 нови
·
Mar 20 2010, 00:28
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
Semra
щом и чалга прослушах нещата стават много чалгаджийски
люлюлю ...
Коментирай
0 нови
·
Mar 19 2010, 22:45
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
Semra
ъхъъхъ ... от къде се захвана с това ?!?! понякога човек в желанието си да хвърли светлина по дадени въпроси на него му причернява !
Коментирай
0 нови
·
Mar 19 2010, 21:01
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
Semra
@
DMedia
имам навика да вземам вякакви животинки със себе си което преди побъркваше родителите ми
Коментирай
0 нови
·
Mar 19 2010, 20:58
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
Semra
Скапан ден, скапано кафе, скапано настроение
Коментирай
0 нови
·
Mar 19 2010, 17:28
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
Semra
@
DMedia
heheh мерси за снимката !а котето не е мойто
аз мойто си го намерих в големия студ свито на кълбо и без капка живец в него
Коментирай
0 нови
·
Mar 19 2010, 16:34
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
Semra
@
DMedia
хахах ама аз искам истински подпис...собственоръчно от направен от него .... у как се опитваш да се гавриш с фенщината ми
Коментирай
0 нови
·
Mar 19 2010, 02:59
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
Semra
@
DMedia
хахахха то така не е забавно
иначе въпросното момче сега е номер едно в азия Bi Rain
Коментирай
0 нови
·
Mar 19 2010, 02:54
·
Сподели
Facebook
Twitter
Google Buzz
Страница:
16
17
18
19
20