Контакти

още
Semra

Следят ме

виж всички
Семра Салиева
Semra
@DMedia хахахах ...страшна работа, аз така и до ден днешен не съм чула някоя колежка да ми казва името ( цялото ) редовно чувам модификаций-Сем, Семрита, Сами..
Семра Салиева
Semra
@DMedia ами името му е корейско Kim Bum (момче) :) ама почнахме да му викаме Кими и съквартирантката така го научи и си остана КИМИ
Семра Салиева
1268955279223332.jpg Semra
@DMedia хахха сори ма мозачните ми клетки са измрели до една :D ... зависи от светлината ...все пак е улично коте, на дали има и грам породисти гени
Семра Салиева
Semra
уаааааааааааа мятам филма
Семра Салиева
Semra
@DMedia ух от бързане ко съм написала :D исках да кажа липче .......
http://www.vbox7.com/play:9d1d4f89
Семра Салиева
Semra
:)
http://www.vbox7.com/play:9d1d4f89
Семра Салиева
Semra
@DMedia ххаха ако искаш и виде ще ти дам :D
Семра Салиева
Semra
@t0m3kk :) Гордея се с теб !
Семра Салиева
Semra
The Snow Queen-"Дворецът на Снежната кралица се намира в Лапландия, през цялата година е един изкрящ в бяло зимен рай. Това е утопия на свободата и щастието".
Семра Салиева
1268927447223900.jpg Semra
@Angelo споко ;) той е боец, последния път ми скъса нервите докато се мъчи да се кате по стената
Семра Салиева
Semra
@Angelo горкото .... така му се играе че е готово само да ми затвори лаптопа че да му обърна внимание :D
Семра Салиева
1268926155581848.jpg Semra
Кими ( котката ) каза затвори го тоз лаптоп ..... :D
Семра Салиева
Semra
@t0m3kk недей се пренатоварва с обиколките че като спреш страдиона ще обикаля околу теб :D
Семра Салиева
Semra
@t0m3kk страшно ми хареса една реплика: любовта е като вятъра, не знаеш от къде и кога ще мине но винаги затваряш очите си и двата случея ;) умно, точно и факт
Семра Салиева
Semra
@t0m3kk аа не знам ! преди се мислех за страшно влюбчива натура но от 2 години насам нещо любовта не ми е на дневен ред! стига ми любовта по филмите
Страница: 18 19 20 21 22