@DMedia хахахах ...страшна работа, аз така и до ден днешен не съм чула някоя колежка да ми казва името ( цялото ) редовно чувам модификаций-Сем, Семрита, Сами..
The Snow Queen-"Дворецът на Снежната кралица се намира в Лапландия, през цялата година е един изкрящ в бяло зимен рай. Това е утопия на свободата и щастието".
@t0m3kk страшно ми хареса една реплика: любовта е като вятъра, не знаеш от къде и кога ще мине но винаги затваряш очите си и двата случея умно, точно и факт