Добре, намерихме си кой да съдейства. Предлагам да е от 6 на стандартното място (пред пощата ли беше?) на 10-ти, събота. После пожарна и накрая ще видим
Търси по-малки места. Яки пещери или ако си към русе примерно Червен, Ивановските Църкви, Басарбово. Или Рилския манастир. Това ако искаш исторически де. Аз..
точно заради това мисля да си сменям оператора
Aug 30 2011, 17:48все по-добри в математическите изчисления.... ;/
Aug 30 2011, 17:57Сигурно имаш нещо от предишни периоди. Обади им се да ти преизчислят фактурата
Aug 30 2011, 18:38Бизнес групата на фирмата, в която работя, няма такива проблеми. Което говори много лошо за отношението на MTel към клиентите.
Aug 30 2011, 18:39Всъщност имам 15 сбъркани фактури. Нямам неизплатени задължения.
Sep 02 2011, 21:48