VPenkov
Интересното е, че икономика на труда в УНСС се взима с обща култура. Нямах много ясна идея какво се учеше в този предмет, но ако човек се е сблъсквал поне малко
VPenkov
В бар NoSense сме от 10 натам. Който пристигне, може да звънне на 0886 42 41 82.
VPenkov
А личното ми мнение е, че човек ако не е мъничко вманиачен в старъпа си, значи бърка някъде.
VPenkov
Има много хора с много пари. И с много хапчета в джоба си. Внимавайте и се грижете за себе си, не само за бизнеса си.
VPenkov
Всъщност кой тук е собственик на стартъп бизнес?
VPenkov
Нещо не можах да чуя, ама аплодисментите ме посъбудиха.
VPenkov
Познатият урок на всички ни: ако има желание – има и начин!
VPenkov
Когато искате нещо, трябва да имате дързостта да си го поискате. Иначе хората няма как да знаят, че го искате.
с държавните, ъм... процедури, няма как да има проблем.
Jun 10 2011, 12:56