Weed
за добро утро ни прекъснаха тока влудява ме вече тва...писна ми тъпи строежи заради тях по няколко пъти дневно ни го спират ужасно е
Weed
взех че си прочетох последния пост...бате та бате хахаха не съм от тук
Weed
де ше бягаш лискее де ше бягаш...изведнъж мръсното ми подсъзнание влезе в действие ии...хахаххаха а и поздравявам сеа с чиба.мп3