Weed
хахаххаха да ви *ба майката !!!! хахахахах
Weed
офф ужасно ми е от упойката не си чуствам половината уста...всъщност точно в момента почвам да я чуствам...
Weed
офф и тая мишка се скапа пък я взех преди 2 седмици...
Weed
пуснах си да слушам албума на 2, че го бях слушал само като го теглих, а имаше попадения