+1
Аз ще се оправя На мене ми се пие ;Д
Аз почти оздравях. Всички наоколо са болни.
Why so serious, boy?
и защо сад ? това е един обикновен работен ден + добави и уинамп + още някой браузър и става фън
мама ми каза да отида при теб да сме си играели заедно
Късно видях коментара Остана едно кенче само ;D
де'а... то т'фа на екс мога да го изпия
Не е верно, аз го правя публично
хахах,
Не вика тва е извън земна усмивка
8=D~ {()} така е по-яко
Cool
via FB
преди време я бях гледал в този клип http://www.vbox7.com/play:0db323a9 , а после намерих и тази, която ти си постнал
бъбрек и половина ?
От този отговор се притеснявах
хахахахахха
дупето за 30 мин :Д
Три (четири): Яж ми ... знаеш кое
Download.
+1
Mar 23 2011, 16:19Аз ще се оправя
На мене ми се пие ;Д
Mar 23 2011, 16:19Аз почти оздравях. Всички наоколо са болни.
Mar 23 2011, 16:22