Възползвах се
Готов си
Идеално таман тези дни се канех да пробвам тестово 1-2 месеца че ми грабнахте окото
след като ми го обясни ще кажа, че е много мило, а един ден би било трудно да се състезавам с тях...абе според мен има една златна среда, АЗ, лаптопа и леглото
ето ги и емотиконите, не ми стигна поста
а мусаката къде е? къде?
Назад в списъка са ;Д
(party)
Знаех си, че ще ви липсвам на всички
това отива директно в любими!
хайде няма да давам груб отговор на въпроса
да се смее или да плаче човек
Напълно грешно! Иначе щяхме да използваме Internet Explorer 5! ))
good point знае ли човек ако някой му се занимава да го превежда - да действа
Кажи къ
https://bitbucket.org/lpetrov/e23extras/src <- кода е тук, действай
Некво сложно ми е
small updates (v0.21) - http://smali.me/2vu
Възползвах се
Mar 07 2011, 20:52Готов си
Mar 07 2011, 20:59Идеално таман тези дни се канех да пробвам тестово 1-2 месеца че ми грабнахте окото
Mar 07 2011, 21:45