Контакти

още
ZzZaPyr

Често използвани тагове

Следят ме

виж всички
Леприкон
ZzZaPyr
Ти ти ти, ти ти ти, ти ти ти моя любов.Ти ти ти, ти ти ти, ти ти ти вечна любов. Телефон все ни свързва, телефон ни дели. Малко тъжна е тази обич нали ;)
Леприкон
ZzZaPyr
@man0l де да знам, спеше ми се :D
Леприкон
ZzZaPyr
@freak гледах го тъкмо :D
Леприкон
ZzZaPyr
@schizophrenia по другия въпрос Avatar, The box, American Gangster, The big lebowski, Law abidding citizen ;)
Леприкон
ZzZaPyr
@schizophrenia 249
Леприкон
ZzZaPyr
@x7r3m1s7a Първото нещо което поглеждам след като се събудих (9:25). Мерси за усмивката в началото на денят ми :D
http://x7r3m1s7a.edno23.com/view/post:450934
Леприкон
ZzZaPyr
@aviatrix иии да, не разбираш от браузъри :D
Леприкон
ZzZaPyr
@aviatrix WoW ;D Супер дезориентиращо :D
Леприкон
ZzZaPyr
@aviatrix как го постигаш? :D
Леприкон
ZzZaPyr
Абе това The box да не е в стил Coen Brothers или Тарантино? :) Поне като чета коментарите така ми се струва ;)
Леприкон
ZzZaPyr
@sandprince еми така си е :) толкова съм добър че виждам кода оцветен и табулиран дори когато е на един ред ;D
Леприкон
ZzZaPyr
@randex @method-x @yulian @sandprince Ламери... Пища на чист Notepad щото съм про! :D
Леприкон
ZzZaPyr
Зарибих се по L'Europeo ;)
Леприкон
ZzZaPyr
@method-x гошо е най-големия ;D
Леприкон
ZzZaPyr
@svetoslav той тоя пущиняк нищо не разбира от уеб, като имаш проблеми мене питай :D :D
Страница: 79 80 81 82 83