ZzZaPyr
Някой знае ли защо господари на ефира завърши някак си тъжно. Хванах просто последните 30 секунди и Рачков и Игнатова стояха безмълвни на фона на някаква балада
ZzZaPyr
Светкавицата в огледалото ги скрие целия... Ебахти простото поколение...
ZzZaPyr
Ехе, аз си мислех че снимките със светкавица ги правят без да искат, а те идиотите нарочно се снимат така. Брат ми каза, че се е мъчил 50 минути докато...
ZzZaPyr
Млад бе ти, аз млада бях
и нощта разнесе шепот плах -
обич ти ми обеща
там, край реката.