ZzZaPyr
БИдеята да си направя бланк документ с гайдовете и да го запазя така, след което да го отварям вместо да създам нови файлове ми е минала през главата
http://zzzapyr.edno23.com/view/post:386825
ZzZaPyr
Мога ли да настроя PS-a така, че когато създам нов файл да имам гайдове на определни пиксели автоматично?
ZzZaPyr
Интересна роля на Брус Уилис в "Surrogates"
ZzZaPyr
Сега и в бокса проблеми... Ебати комикса...
ZzZaPyr
Бати старта на формулата...
ZzZaPyr
MC Hammer - Full Blast.mp3 FTW!