ZzZaPyr
Такам, сетих се... сега остана да го намеря за безплатно сваляне ;D
ZzZaPyr
Как се казваше фонта? (Този на син фон)
ZzZaPyr
Имам отвратителна никотинова кашлица всяка сутрин...
ZzZaPyr
3та поредна вечер ще гледам Public Enemies. За сега съм някъде между 10-та и 15-та минута ;D Дано го изгледам до нова година 'D
ZzZaPyr
Къде си сега Triple B? Или май само откриваш обекти и играеш футбол?
ZzZaPyr
Що не вкарвахте така срещу Кипър бе....
ZzZaPyr
RHCP създават една много задушевна обстановка в стаята ми ;D
ZzZaPyr
Он пиян на дъска и ми вика, че съм гийк... Чшшш, алоу?