Алекс
alex95
Ехааааааааааа игати силния звук вади с LCG :D
Алекс
alex95
@Gothika47 Вече има 2.1, прецакал съм се. Трябва да си я сваля. Игрите спряха да ми цепят :)
http://betalabs.nokia.com/apps/java-runtime-for-Symbian
Алекс
alex95
Сложих си java 2.0 beta на 5800-та. Да се надяваме че ще има ефект
Алекс
alex95
@semprom Ем и линукса има лош стопанин дето не разбира от сложната уиндоус технология пък работи :D Ако имаше само една ос на света и беше съвършенна.. ехаа :D
Алекс
alex95
@semprom изтрих го и омаза сервизите. А мразя да ръчкам services.msc. После ръчках в регистратурата за фотошопа. А от както смених PATH почнаха сини екрани :D
Алекс
alex95
@semprom Ем аз съм свикнал да не си пазя пцто :D Линукса от 3 години не съм го преинсталвам, само ъпдейт ъпдейт и нито веднъж не е забил :D нА 7цата сложих апач
Алекс
1272609668785799.png alex95
Yeah! Long live uncle bill
Алекс
alex95
Тате си взе HTC HD2 :) Ужасно як телефон е. А аз пък се престраших и си флашнах 5800-та до в50. Цепи ми кинетичния в Applications, иначе е супер
Алекс
alex95
гледах Пиратите на силициевата долина. Интересно :)
Алекс
alex95
Платените услуги са както следва: Подновяване - Домейн: wstats.org Цена на услугата: 17.75 лв. Най-накрая :D
Алекс
alex95
lol apple :D
http://prikachi.com/files/1544865G.png
Алекс
alex95
Как може last.fm да е толкова гаден е.... :D Scrobbling now from Last.fm Radio (Обратен… Radio) Отряза го на суперско място..
Алекс
alex95
Ууу брее дее бреее радоо (rock)
http://www.last.fm/music/Tuturutka/_/U+Bre%2C+De+Bre%2C+Rado
Алекс
alex95
@semprom виж skype :D
Алекс
alex95
@semprom тука ли си?
Страница: 98 99 100 101 102