Алекс
alex95
@federer11 А пък ще им се занимвам. Проекта си ми е супер, на мен ми харесва. Не съм го правил за олимпиадата изобщо :)
Алекс
1272899579223154.png alex95
След като сложих линукса за рутер, сложих apf и разкарах asus-а нет заработи :)
Алекс
alex95
@federer11 а пък сериозно да се отнасям. ;D 1. колко по-сериозно 2. едусофт са си идиоти, от 3 години гледам кои проекти класират
Алекс
1272843996454443.jpg alex95
:P
http://www.flickr.com/photos/39914209@N04/4573020784/
Алекс
alex95
мразя dhcp :D
Алекс
alex95
@Snooby То шатълуърт май семейството му е богато, не е забогатял от убунту със сигурност :) Лека :)
Алекс
alex95
а бтв пиша това от лаптопа, вързан с мрежа към втория лан на сървъра (a.k.a бъдещия домашен рутер) и всичко работи супер :P
Алекс
alex95
@Snooby е да, с тези пари все пак ги подкрепяш. Не че на милионер са му притрябвали де ;D
Алекс
alex95
@Snooby @aviatrix На мен се бяха отказали, много съм си поръчвал. Ама се регистрирах с друг мейл и адреса на съседите и ми пращат :) На всеки пращат иначе
Алекс
alex95
@Snooby http://shipit.ubuntu.com
Алекс
alex95
@human @federer11 @Forsi ще питам госпожата по ит утре ама не се видях :D Не съм гледал с колко тички минах @miro91 8 клас, в уеб приложения съм :)
Алекс
alex95
http://www.gentoo.org/doc/en/home-router-howto.xml
Алекс
alex95
Допуснати проекти за национален кръг в категория Интернет приложения. Няма ме :(
Алекс
alex95
Божееее... рутера бави с *_110ms_* пинговете до гугъл. Оу май год. Направо от линуха го пингва за 30мсек
Алекс
alex95
Ооооокей... това беше тъпо :D terminator:~# rmmod via-rhine
Страница: 96 97 98 99 100