Алекс
alex95
Хахаххахахахахха
http://saitove.weebly.com/10551088108010841077108810851080-...html
Алекс
alex95
@sandprince правят ти го на http://www.weebly.com/ , куул :)
Алекс
alex95
@rosko Аерото си ми е супер, почти 1 към 1. Само долу фона на бар-а го разтегнах ковти, защото е за 1440. Трябва да си поиграя повечко с него
Алекс
alex95
@dHadzhiev хахах :)
Алекс
alex95
@rosko нямало да се хване.. ;D
http://web-tourist.net/forum/viewtopic.php?p=515615#515615
Алекс
alex95
@sandprince И аз не оправям всички теми, някой подминавам. Ама просто ми е такова приятно като напиша забележка. А като банна някой направо весело ми става :D
Алекс
alex95
@sandprince същото е и при мен. Влизам веднъж да проверя дали има забележки за писане, и евентуално някоя по-интересна тема, а не това не работи направете ми го
Алекс
alex95
@sandprince даа, усетих :D Ще те избутам, има време а нещо съм се разписал много :P
Алекс
alex95
@sandprince Да, точно последната година мног озападна. Аз никаква идея си нямам за това, прекалено строго ли стана, не знам. Всички стари потребители изчезнаха
Алекс
alex95
Заковах си мястото в топ спамери :D
Алекс
alex95
@sandprince се направи там. Да има нещо интересно питано, да помислиш, да отговориш и да ти е кеф. Сега само направете ми това онова
Алекс
alex95
@sandprince изброявам форуми, само ще кача че единия започва с bg а другия с pr. Няма вече на кой да му се занимава в wt :( И ми е гадно, преди имаше какво да
Алекс
alex95
@sandprince За да се получи трябва да има от части хейтъри, такива дето се мислят за велики и такива дето знаят всичко. То всички спадат под 1 вид, да не изброя
Алекс
alex95
@sandprince да. Най-вероятно е това. Много трудно се мислят игри вече, май просто туриста не е място за подобни игри по програмиране.
Алекс
alex95
@dHadzhiev gnome-look.org compiz-themes.org
Страница: 52 53 54 55 56