@sandprince И аз не оправям всички теми, някой подминавам. Ама просто ми е такова приятно като напиша забележка. А като банна някой направо весело ми става
@sandprince същото е и при мен. Влизам веднъж да проверя дали има забележки за писане, и евентуално някоя по-интересна тема, а не това не работи направете ми го
@sandprince Да, точно последната година мног озападна. Аз никаква идея си нямам за това, прекалено строго ли стана, не знам. Всички стари потребители изчезнаха
@sandprince изброявам форуми, само ще кача че единия започва с bg а другия с pr. Няма вече на кой да му се занимава в wt И ми е гадно, преди имаше какво да
@sandprince За да се получи трябва да има от части хейтъри, такива дето се мислят за велики и такива дето знаят всичко. То всички спадат под 1 вид, да не изброя