Алекс
alex95
@dHadzhiev браво :) аз убунту не харесвам, личен вкус, имам гадни преживявания с него
Алекс
alex95
@sandprince такиав дето само искат да им направят всичко на готово. А може и летен мързел да е ;D
Алекс
alex95
@sandprince Наградата ли беше ниска, не им ли хареса идеята с поддомейните, или просто wt запустява повече с всеки ден. Редовните потребители се изместват от
Алекс
alex95
@sandprince да, много голям провал. Не знам защо обаче..
Алекс
alex95
@sandprince аз се бях отказал ама admin вдигна срока, не боли да се пробвам за едни 50 лева. Може да си подновя http://alexsoft-bg.com ;D
Алекс
alex95
@sandprince Ето аз до къде съм. Т.е. до никъде :D И 1 ред код няма написан, чакам и дизайна, още не е доизмислен :D
http://micro.web-tourist.net/
Алекс
alex95
@sandprince Виж ако е някаква тотална глупост няма да ме мързи да го правя, ама ако е нещо дето иска мислене.. ;D
Алекс
alex95
@sandprince хаха ;D То не че няма какво да правя ама ме е налегнал мързела. 3 проекта, поне има време до края на срока :D . А, и играта на web tourist :)
Алекс
alex95
@sandprince вика му се човек без работа, нямаше какво да правя тия дни ;D
Алекс
alex95
@Method-X до преди месец и половина беше с Mac4Lin :) Ама ми писна и mac4lin, 3 месеца бях с него :D
Алекс
alex95
@Method-X :P :P
Алекс
alex95
@sandprince Аз си имам и уиндоус и линукс, сега просто направих линукса клонинг на уиндоус :)
Алекс
alex95
@sandprince аз за това много мразя да преинсталирам. Имам хиляди неща накачени дето не ползвам всеки ден но точно като ми потрябват няма да ги има..
Алекс
alex95
Compizz :P
http://prikachi.com/images/667/2349667d.png
Алекс
alex95
@sandprince при мен повечето OS не издържат много време :D Линукса съм го качил на 2009-12-09 18:03 а уина февруари и сега е за преинстал ;D
Страница: 53 54 55 56 57