@sandprince ката. Нито плащам сървърите, нито се занимавам с администрацията на споделения сървър. И всичко до сега беше на 1 сървър с около 300 акаунта
@sandprince ако зависеше всичко от мене можеше ии да не е така. Аз каквото мога правя, виртуалните сървъри инсталирам и поддържам, и в свободното време поддръжк