@sandprince не забравяй че го правят за без пари. Ползваемост е зле ама се свиква на интерфейса. Ако беше платен да, нямаше да струва. Ама за без пари е супер
@Georgieff знам че не е за първи път ужасно гадно е като не зависи пряко от нас.. ще има компенсация за всички клиенти и ще ги местим на втория сървър някой