Алекс
alex95
@gogata2427 Още не съм написал триенето а не ми се рови по дб. Проблем ли е ако седи?
Алекс
alex95
@sandprince Или Shift+C или онова дето прилича на макетно ножче в левия панел. Не е на най-видното място, ама е и в основния панел
Алекс
alex95
@sandprince ъхм... Tools > Transform Tools > Crop ограждаш и кликаш 2 пъти върху ограденото ;D
Алекс
alex95
Днеска нервите м ине издържаха тотално. Сега трябва да си почина малко. Поне вече 100% от сайтовете са горе
Алекс
alex95
@sandprince не забравяй че го правят за без пари. Ползваемост е зле ама се свиква на интерфейса. Ако беше платен да, нямаше да струва. Ама за без пари е супер:)
Алекс
alex95
Мача си го биваше :)
Алекс
alex95
@sandprince това че не можеш да работиш с нещо не значи че е тъпо. А и колко си платил за фотошопа на домашния пц?
Алекс
alex95
Повечето сайтове вече зареждат :)
Алекс
alex95
HostSean Up&running (Whew)
Алекс
alex95
http://blog.hostsean.com/2010/07/%D1%82%D0%B5...%BC%D0%B8/
Алекс
alex95
@Georgieff силно се надявам да закърпим нещата, то не зависи толкоз от нас..
Алекс
alex95
@Gothika47 проблем с иптата
Алекс
alex95
@amigo новия сървър е на много хубаво място.. иначе worldstream като работят са много прилични
Алекс
alex95
@Georgieff знам че не е за първи път ;( ужасно гадно е като не зависи пряко от нас.. ще има компенсация за всички клиенти и ще ги местим на втория сървър някой
Алекс
alex95
@Gothika47 знааам знам :( нищо не може да се направи в момента освен да изчакаме датацентъра да си свършат работата
Страница: 64 65 66 67 68