Алекс
alex95
╭━━━━━━━━╮┏━━━━┓┃┊┊┊┊┊┊┊┊┃╰━┓┏━╯ ┃┊┊┊┊┊┊┊┊┃◯◯┃┃◯◯ ┃┊┊┊┊╰━╯┊╰━━╯┃◯◯ ┗━━━━━━━╯┊┊┊┊┃◯◯ ◯◯╰━━━━━━━━━━╯◯ 嗯
Алекс
alex95
rofl :D:D:D:D:D
http://failblog.org/2010/06/08/epic-fail-videos-senator-fail-2/
Алекс
alex95
"Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time...
Алекс
alex95
21st century slave. don't forget to obey
Алекс
alex95
Алекс
alex95
asus.. явно е бил дефектен самия диск @tedo92
Алекс
alex95
sony vaio? @tedo92
Алекс
alex95
@n3mo да, и на sabayon e taka :) Това е някакъв фон, сабайона и cli-то му е с фон, много интересно става
Алекс
alex95
@n3mo аз пък си помислих за колата като го видях. Федора мина на него от 10, има красиви буутсплаш-ове :)
Алекс
alex95
@n3mo това е красив буутсплаш :)
Алекс
alex95
Така по ми харесваш :) Load Averages: 0.22 3.46 12.47
Алекс
alex95
@tedo92 Изпита е сутринта, до 12 :D
Алекс
alex95
@tedo92 Аз съм невероятно прецакан че на 23-и имам изпит :( И мен ме е много яд че изпускам първия ден.. ама все пак съм на втория :))
Алекс
alex95
@tedo92 виждам хубав момент да се изфукам нахално :)
http://alex95.edno23.com/view/post:679696
Алекс
alex95
@semprom аз пък бих си взел nexus. Apple с нищо не ме убедиха, все още андроида може повече неща
Страница: 73 74 75 76 77