Алекс
alex95
iPad, iAd, iOS, iPhone, iPod ... iHate тези i-та отпред ;D Нищо за нов мак
Алекс
1275931498112881.gif alex95
LOL :D
http://www.webmasterworld.com/forum88/5127.htm
Алекс
alex95
<azo_> znaesh li zashto na nqkoi software mu vikat 'beta'? :P <EvilDev> zashto ? :> <azo_> coz it's beta than nothin' :D
Алекс
alex95
вече от 2 дена по това време нета изчезва напълно
Алекс
alex95
@dimitroff мхм :D
Алекс
alex95
:)
http://bg.daemonette.org/quote.php?id=736
Алекс
alex95
irc: hi and /exit are on a boat. Hi falls off. Who's on the boat?
Алекс
alex95
Ich will, Ich will, Ich will, Ich will, Ich will, Ich will, Ich will, Ich will, Ich will, Ich will,
Алекс
alex95
@nveselinov Нещо някой потребители правят интересни процеси :) Ще погледна :) Извинявам се от екипа за даунтайма
Алекс
alex95
@nveselinov иначе на мен всичко си зарежда наред. ДБ си е тука
Алекс
alex95
@nveselinov може нещо другия сисадмин да прави
Алекс
alex95
@n3mo Дам, видях го :)
Алекс
alex95
@sandprince Ти не знаеш линукса колко е изстрадал :D До преди 2 дена не тръгваше изобщо, ама за 15 мин и беше ОК. Даам, леко съм човъркал по уиндоуса все пак :D
Алекс
alex95
@sandprince 6 месеца не съм преинсталирал 7-цата, не съм я ъпдейтвал, не съм качвал нещо толкова, 20 програми да са. И сипе сини екрани когато си поиска
Алекс
alex95
@sandprince Аз еволюирах и изтрих уиндоуса след 10-ия син екран. Вбесява ме докат си цъкам в нета, минимизирал съм си игричка и слишам музика OS да забие :D
Страница: 74 75 76 77 78