Алекс
alex95
@svetoslav не, отлагам го за лятната ваканция :) Сега нямам време да се занимавам с кода на alexsoft-bg
Алекс
alex95
Обичам css3 :) Направих си фона на 100% на страницата без грозни таблици :) Пък и ще изглежда странно под IE, няма лошо
http://alexsoft-bg.com/
Алекс
alex95
Не ми се занимава, alexsoft-bg.com ще остане за после. Сега ще е wordpress
Алекс
alex95
След 1.5 гигабайтовите ъпдейти дето юм сложи ми се счупи 3д-то на видеото :D Трябва да рестартирам до новия кернел
Алекс
alex95
LOL :D debian на машина с проблем с паметта ftw
http://prikachi.com/files/1631730U.png
Алекс
alex95
Само да намеря как да и сложа и темата за лиса 4 на линукс
http://prikachi.com/files/1631435C.png
Алекс
alex95
@nveselinov мен ме е яд че ми е далече, иначе хем да си поиграя с линукс, хем да се запозная с някой много печени хора
Алекс
alex95
@nveselinov това е от фми линукс инстал феста
Алекс
alex95
Паааак ли
http://www.laquadrature.net/acta
Алекс
alex95
@bgdn Не върви с wine и crossover, инсталира се и до там. Аз по съвпадение съм на уиндоуса (трябваше ми httrack) и тука се инсталира и работи
Алекс
alex95
@Forsi Illegal mix of collations (latin1_swedish_ci,IMPLICIT) and (cp1251_general_ci,COERCIBLE) for operation '=' :D
Алекс
alex95
@Forsi FeeBrick е много яка, но -> топчето е много малко, и като ми излезе поинтъра от прозореца не усеща падъл-а и умирам постоянно :)
Алекс
alex95
So what's the problem? Let's do it quick!
Алекс
alex95
Ich tu' dir weh. Tut mir nicht Leid!
Алекс
alex95
@svetoslav Аз го започнах отново, малко почва да ми става яд за това :) Сигурно ще ми писне да си пиша собствен блог и ще сложа wordpress :)
Страница: 76 77 78 79 80