Алекс
alex95
Тегля Boom Pack DLC-то за Just Cause :)
Алекс
alex95
хахаха, как пък точно го хванах 23:59 :D 18:20:48 up 23:59, 10 users, load average: 0.58, 0.38, 0.20
Алекс
alex95
Трябва да превеждам пхпбб галерия.. бооооооринг
http://gimp-bg.com/gallery/
Алекс
1275084463953968.png alex95
Да го *** у капчата ;D
Алекс
alex95
valve са идиоти!
Алекс
alex95
@svetoslav мхм :)
Алекс
alex95
./steam -command update -game left4dead2 -dir . :)
Алекс
alex95
Icn du dir weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Алекс
alex95
Нета е нереално зле, изчезва през 1мин :)
Алекс
alex95
@Method-X да се надяваме да измислят нещо :) Обаче и с power management-а имала проблем, държало иии-то само 3 часа на батерия, линуха държи 8-9
Алекс
alex95
@semprom 7 дори и не може да си помисли да работи на тоя хардуер :D @Method-X не ми кара вифи-то на лаптопеца ideneb :(
Алекс
1274981403222745.png alex95
Кеф :) Красива е
http://prikachi.com/files/1614765O.png
Алекс
alex95
Йеа! Вече федора 13 не гърми с кернел паник а тръгва :) Alex & dracut rlz :P
Алекс
alex95
Let's see
http://getsatisfaction.com/songbird/topics/songbird_browser..._x64
Алекс
alex95
Обмислям да пусна l4d2 сървъри :)
Страница: 79 80 81 82 83