Алекс
alex95
Ще е уникаааално невъобразимооооооооооооо размазващоооооооооооо ако и те дойдат........ across this new DIVIDE!
Алекс
alex95
Trance-Neurotic
Алекс
alex95
2 часа very hard... с някакви пичове от garena-та и един приятел ;D
Алекс
alex95
Мега яко л4д мулти спретнахме :)
Алекс
alex95
yako izpo4upena, nedoupgradenata fedora 13 ;D
Алекс
1274829591737126.jpg alex95
Nice wallpaper
http://img232.imageshack.us/img232/9225/animepape....jpg
Алекс
alex95
@semprom мина средата :D Качва се за 10 минути, Do that, u windoze nerd :D
Алекс
alex95
@micobg Заради 2 адона, Server Spy и Greasemonkey :) Adblock го имам и на хрома
Алекс
alex95
@micobg И аз така, само дето хрома ми е за тестове :)
Алекс
alex95
Пуснах preupgrade на лаптопа за да разгледам 13-ката. Моя пц вече му е време за реинстал, а не ъпгрейд
Алекс
alex95
@micobg но на лаптопа съм с хром, там лисицата го чупи тотално. Той е EEE Pc, 1.6гхз процесор
Алекс
alex95
@micobg Аз все още съм на лисицата на десктоп пц-то ми, адоните са ми безценни. А и съм я пипнал, тръгва бързо, г/д е бърза и не взима много рам - BarTab
Алекс
alex95
@micobg Хахах, и аз пробвах това :D
Алекс
alex95
@micobg Аз бях с 5 unstable :) 6-цата не съм я пробвал много-много, преди 20 минути я качих. Обаче хрома почва да става хубав :)
Алекс
1274812624561638.png alex95
Rock It!
Страница: 80 81 82 83 84