метрото ти е quick launch можеш да си слагаш всичко там. а ако искаш да намериш програма , отваряш метро и директно започваш да пишеш и ти се показват нещата
@rups ти какво ползваш? Пък и защо да са заблудени хората, а мислиш, че ти не си? @nveselinov, говоря за stable версия 21.0.1180.60, ще чакаме кръпка явно...