Трябва да си направите група "Daily Luck" ;D
me and who ?
And edno2345.
ндам , старички са вече и няма да ги подържат и за напред
така е но е на 8-цата изискванията са като на 7, а там ги има
чаааакай малко ... има разлика от driver vendor до OS vendor , АМД няма да подържат видеокартата , не OS-a
хм не съм обърнал внимание...не че като цяло ще ми е проблем, но ми стана тъпо
Сега да си купувам нова видео карта само заради Windows 8 няма да стане
Oh, stop it you!
Aww, you guys are cute.
U jelly?
I guess I am, yes. #foreveralone
win
yes, so much win
So, so much
колко много истина има в това на пръв поглед, шегувито клипче
beer = + 2 L
Motivation is a cruel bitch, indeed.
Часа се променя на 18:30
там съм
Айде идвайте бе
Партей!
morning sunshine
http://spys.ru/free-proxy-list/US/ може би тук някое ?
ec2 не ти ли върши работа?