nothing, drinking beer, watching the game, sup with you?
nuthin ... watchin the game havin a bud ...
wazzaaaa
WAZZAAAA
http://www.youtube.com/watch?v=g66ll9hoTHY
ми две
Good lad.
Много яко.
При мен 3g-то е зле, all the time. Във Варна беше малко по-добре, но пак не достатъчно. С Globul май ще си кажем довиждане. @Bobdweller Vivacom как са ?
Аз лично съм доволен. Ползвам ги от около 3 месеца. 5лв на месец им давам и имам 50мб с неограничена скорост, другото с минимална.
Ама да ти кажа разлика не съм видял особена. Всичко зависи от покритието и това какъв обхват ще хванеш.
Хмм, ще видим като ми изтече договора.
да видим на М-тел lte-то кат' го пуснат как ще е
Големи са Hadouken!
taka si e, i klipcheto e mn qko
Лека.
Лека и сладки сънища
Т'ва рандъм ли е или ти си го сложил ?
бинг имат photo of the day и ми я слагат за десктоп
аа окей
предатели
Е ние снощи пихме бира с тях... ама можеше и днес да се обадят...
е то беше малко спонтанно ама бирата в София не е свършила, така че само желание да има
@melkor не си казал , не сме пили бира !
nothing, drinking beer, watching the game, sup with you?
Jul 21 2012, 20:48nuthin ... watchin the game havin a bud ...
Jul 21 2012, 20:51wazzaaaa
Jul 21 2012, 21:00 през mobiWAZZAAAA
Jul 21 2012, 21:46http://www.youtube.com/watch?v=g66ll9hoTHY
Jul 21 2012, 21:59