Мда... онзи ден правех инстанция в Azure и гледам... Linux!!! #FTW
yep , и поддръжка за Node.JS имат
Доста тъп плот.
9fag faggot
лол
Абе, стори ми се, че нещо се разклати за секунда. #lol
Мамка му, човек да не влезне да пика и изпуска всичко
Колко и къде?
4.5 перник.
Ех тея винкели
same here
Да, много скъпо...
Sleep, may be ?
Alone?
http://i757.photobucket.com/albums/xx218/ddb_...010481.jpg
wait, what? Това е в България
Е кво в България не ползваме ли скайп
втората снимка
but there's no rain! ;d
well ... it kinda started raining ... but not much ...
i envy you :/
don't , утре сутрин и следобед ще се потя като прасе в автобуса към работа ...
от старите будилници, ако имаш го разглоби
http://www.ifixit.com
почисти си компютъра, разглоби го целия и го сглоби, правил съм го, яко е
за лаптоп говоря
лаптопа е още в гаранция , а десктпа преди 2 седмици го почиствах