Аз в момента съм с тези http://www.musicworld.bg/bg/c_2728/i_28137/SE...White.html
Като цяло разгледай sennheiser - ките. Моите са от най-евтините и пак вадят повече от добър звук.
да , гледах ги , но търся по възможност такива с микрофон
А за такива не знам, и аз малко се изнервям преди бях взел слушалките на самсунга на сестра ми и доста често говорех с тях, а сега трябва все да вадя телефона..
освен да си ползвам кабела с микрофона на големите слушалки ... ама тогава ще имам 2 метра кабел в който да се беся :Д
хъх интересно това е писано 2007, за тези 5 години толкова неща се промениха, а все още се ползва супер много
+ че ми е набор тази технология
При мен се е случвало цял ден в офиса... И последните 10мин има включване с висше и ми е*ават мамата от task-ве
Вече плющи, деба. Ще трябва да ходя с градския на работа. ._.''
ииииии спря
иииииииии започна пак ))))
subscribe to @ameli to receive live weather reports !
последни новини- градушкаааааааааааааааа
като цяло беше окей запознах се с новите колеги , и цял ден инсталирах софтуер
ти си нинджа дев, само пропиляват уменията ти
е големия гърч започва от утре :Д
Колко могат да сгърчат една нинджа
Това с инсталирането на софтуера в офиса ми е доста познато...
това че е хоум мейд не означава че е здравословно
важното е да има разнообразие
guys, яжте банани и ананаси, подобрявали вкуса на спермата
хаха бананите са радиоактивни :-D
е па тамън ше светиш у тъмното е :Д
Не мога да го видя, не ми се отваря.