Да ве, сакън да не си легнеш...
няма да се спи :X
y?
трябва ми кеш папката че да подкарам моето ...
Ааа. Ее, нямам, ама се чудя дали да си взема другия месец
wat
може да е разочарован от нещо и да ползва името ти за hashtag :Д
hope so, cuz it doesn't make any sense
@disappointed , не , не ползвам името ти за хаштаг
аз преди хейтвах заради спорта
вече не хейтвам
Сега си просто тъп, така ли?
noup, просто не съм като малките деца да хейтвам всичко. cheers..
Комплексна личност ще да е
magnificent
Да почерпиш
като почна някъде , ще
Браво !
return param май е трябвало да бъде?
exactly ... ама да ме пита някой кви съм ги писал по никое време
грешката е в parameters, защото е подчертано с къдрава линийка (trollface)
супер тъпата практика е това...много малко са фирмите, които съобщават ако си и ако не си нает
Доста неприятно се получава, а някои даже и не дават срок, в който да ги чакаш.
много правилно използвате думичката "нает". тук, уви, много хора се приемат за "назначени" и всеки ден броят осем часа, без значение дали са правили нещо.
I'm a large fry and I feel offended.
Да ве, сакън да не си легнеш...
May 22 2012, 03:05няма да се спи :X
May 22 2012, 03:23