I was just about to say that!
*квак*
OMG, we're so in sync!
-hello, mine turtle. -heeloooo! :]
Oh no ! I'm not stepping on you again !
tell me about it
Тия много ме дразнят по принцип, но това е ВЕЛИКО!
Мани, тоя свърши доста .. някак си очаквах повече, последната серия изобщо не беше като последна серия на сезон. Друг път е една зрелищна, разкрива се мистерия
и кво беше с тая серия от бъдещето ... пуснаха я посредата на нищото ...
Точно си говорихме с @Nick, че сигурно сценаристите са се събрали, напушили и напили и са си казали "Кво повече можем да омажем в тоя филм?"
@disappointed май прекалява с CS
добре бе, майстор ;д
Чийтваш със сорса или си ги уцелил :Д
ноу чийт фор ми , прсото си виждам перфектно
за колко време ? тъй като го правя за 3 мин и после имам 260 #fuck
апф , ами за около 5 , но може и да е повече , не засичах
There is here o.o
No rain here
Dude!
i know , right ?
Yeah, totally!
I was just about to say that!
May 14 2012, 13:32*квак*
May 14 2012, 13:33OMG, we're so in sync!
May 14 2012, 13:35-hello, mine turtle. -heeloooo! :]
May 14 2012, 13:36Oh no ! I'm not stepping on you again !
May 14 2012, 13:51