Честно казано, Apple ще са retard-и ако не върнат жака в следващия телефон. Това им беше най-тъпата постъпка ever... and that's coming from an iPhone owner.
чакайте да върнат жака... лайтнинга е много ресурсоустойчив отколкото слушалките. ама ако направят нов конектор за слушалки ще ви продънят ушите "аве кви са тея"
Жив и здрав!
Sep 22 2017, 11:21Пенкюю
Sep 22 2017, 15:49