aviatrix
добре, че стана понеделник, иначе нямаше да оцелея вкъщи без климатик :/
aviatrix
уу, излязъл е сезон 2 на guardians of the galaxy! neat!
aviatrix
Най обичам да ми обясняват как само мрънкам и нищо не правя, като същите хора не виждат работа която се върши
aviatrix
Когато в метрото мирише на кафе а не на пот о.О
aviatrix
като ме е ударила една вълна на социализация... край нямя ... :X
Аз не мога да спя вечер
Aug 07 2017, 12:39