Но горната статистика не е много вярна... ако за iOS имаше толкова много проблеми би трябвало през ден-два да излиза нов jailbreak. А изобщо не е така.
При мен като си взех новото дъно сложих стария си рам и ми забиваше компа. 24 часа мемтест = нищо. Смених си едната плочка с тая на съквартиранта и няма проблем
в момента има повече за osx щото стана по популярна, а виндовса посроянно го кърпят и повече секюрити хора работят по него
Feb 22 2015, 21:34 през mobi
OSX е съставен от open source кодове - bash, ssh, apache и една армада други неща. Когато за тях излезе обновление идва и във OSX със ъпдейт.
Feb 23 2015, 01:19Ако много бързаш - ползваш ports или homebrew и си готов.
Feb 23 2015, 01:20Но горната статистика не е много вярна... ако за iOS имаше толкова много проблеми би трябвало през ден-два да излиза нов jailbreak. А изобщо не е така.
Feb 23 2015, 01:21@aviatrix, това не променя факта, че се отстраняват проблеми от XP, които са влачени и за това не смятам цифрите за верни...
Feb 23 2015, 01:42