Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
- Нощна граблива птица със 6 букви? - Барман.
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
We're all mad here. I’m mad. You're mad. -How do you know I'm mad?... You must be, or you wouldn't have come here.
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
вчера си седя аз ... душа буркана с лозови листа и се чудя защо ухаят на грозде ....
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
Да ви е честита новата година !
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
софия, here I come!
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
интересно е колко повече работя когато знам, че имам други неща за вършене
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
след 3 месеца мъчение, най-накрая зъбчето ми е готово ^^
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
изключително разочарован съм от батман arkhaim origins :( тва все едно цъкаш само nextnextnext :(
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
Коя ви е любимата клавишна комбинация? mine is Ctrl + W
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
Заместете дума от любим филм с думата "Котка" :D
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
Госпожице, от София ли сте? - Нека туй засига да устани тайна…
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
What Color is it ?
http://whatcolourisit.scn9a.org/
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
Налазвайте на батмана @blacksnoopy @Bobdweller @VladoMS @Gothika47
http://www.bundlestars.com/all-bundles/batman-complete-bundle/
Никола ☀ ∞  ♺
7biXbTJ.jpg aviatrix
gamer dad :D
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
Аз съм на "Loading..."
Страница: 40 41 42 43 44