aviatrix
༼ つ ◕_◕ ༽つ RIOT RIOT ༼ つ ◕_◕ ༽つ
aviatrix
да си се събудил преди 8:30 или ще ти звънна , ще ти изхъркам и ще ти затворя!
aviatrix
като един добър дечко си пия млякото с какaо преди лягане ^_^
aviatrix
някой иска ли да е бета тестър на платформа за правене на сайтове ориентирана към програмисти за малки/лични/портфолио сайтове?
aviatrix
Може ли да пробвате да качите картинка тук над 2 мб и да ми кажете дали работи?
aviatrix
пия мялко с како и меласа и ръфам чипс с лук и сметана. I'm not weird!
That hoe's ass
Sep 28 2014, 13:26https://www.youtube.com/watch?v=WrjwGPb0Hvw
Sep 28 2014, 13:29