Супер, много яко охлаждане. Минимална температура 14 градуса ? Това истина ли е? Бях гледал някакви АМД процесори с водно и 10 градуса, не знам дали да вярвам
Аз мисля да си купя някой ден AMD FX-8350 и се колебая между водно охлаждане и такова каквото си купил ти. А кутията ще е няква mini-ATX. Доволен ли си от AMD?
Много добре направено видео наистина. В България обаче сме предпазени за следващите 100 години, ако в другите държави навлезе след 30 тук след 100 ще е
ЧНГ и да пиеш много фрешове. тъмпс ъп!
Aug 24 2014, 01:02Мерси
Aug 24 2014, 11:11