слушала ли си песента ?
даже не съм сигурна за коя песен говориш
http://we.tl/AsvCGR6Z3G ето
http://vbox7.com/play:3c3c841778
о, харесва ми! не съм я слушала, де, просто ми хареса как звучат изреченията. (:
навън*
Симпатяга
вчера един гол офлюф се давеше на тераса ми.
Големи сладурчета са охлювите! (:
ahhahahah
ys
damn Q!
but whyyyy мрежовия специалист в мене го побиват тръпки
така ги връзват от доставчика ми аз реших да го кримпна на ново че губеше връзка
на времето в 2 бг доставчика съм работил, ама не правехме така чак
it was awesomeeee tick hehehe
he has truly risen!
Можеш ли да ми пратиш картинката да я принтна и в нашия офис
http://memegenerator.net/Whyyy
прилича на пръцльото на @belushka20
моето е пръцла
моето също, особено през зимата <3
Имаме и водка, а? Или домашно?
лото пица не съм виждала от години! Ох колко го обичах!
слушала ли си песента ?
May 01 2014, 00:07даже не съм сигурна за коя песен говориш
May 01 2014, 00:08http://we.tl/AsvCGR6Z3G ето
May 01 2014, 00:13http://vbox7.com/play:3c3c841778
May 01 2014, 00:17о, харесва ми! не съм я слушала, де, просто ми хареса как звучат изреченията. (:
May 01 2014, 00:18