и аз също
и аз
+1 само че съквартирантката
добре, че се изнесох. аз имах двама.
:/ Пробвай в някоя международна, там мястото е сигурно, а и кинтите са кинти.
ми аз се в международни бачкам ...
"дема и късмета имаш"
@n3mo too late
Супер е това, но не толкова лесно изпълнимо, за жалост.
https://www.youtube.com/watch?v=nnyZ9-8gedA
damn
ah yeah.. not really comfy if you don't have good trees around
хубава е, пази я. То тя има меч и сама може да се пази, ама все пак, пази я ;д
Sweeet sister of Sivkov!
Приличате си много
Баси яките мечки. ;о
Аз съм като малкото мече ама с 5 пъти по-малко мускули
<3 <3 <3
http://x1.fjcdn.com/comments/this+little+beau...5775c1.jpg