yup
новия го върнах защото имаше yellow tint, така че , стария , но е нормално , той е на 2г вече, и до колкото виждам е само 1 пиксел, и едва едва се забелязва
като го изчистя хубаво ще проверя за още, мисля че имаше гаранция 36 месеца която покрива изгорели пиксели , ама трябва да проверя
цяло лято почивахме лято > 9 дена
you had to ruint it for me .. didn't you !?!
hadn't you*
aww ... c'mooooon ...
happy happy
оо мерси
https://vimeo.com/74861955
Ъхъ "40 какво? Ябълки? Круши?"
А, не, километра в час
Точно, точно!
години!
и аз имам подобен малък телескоп и освен да снайпвам в някви далечни блокове за друго не съм му намерил приложение още
Един от хубавите сериали беше...
Скорпио -> Farscape
Така и не гледах последния епизод...
То има и филм за финал
Фафли трябва да раздаваш
yup
Oct 12 2013, 21:15новия го върнах защото имаше yellow tint, така че , стария , но е нормално , той е на 2г вече, и до колкото виждам е само 1 пиксел, и едва едва се забелязва
Oct 12 2013, 21:58като го изчистя хубаво ще проверя за още, мисля че имаше гаранция 36 месеца която покрива изгорели пиксели , ама трябва да проверя
Oct 12 2013, 21:58