И аз все още трябва да те посетя Се'ба
Тря'а! Те'ба!
все още ги има (:
Ама баш Бонибон? :Д Иначе по едно време имаше баси яката (ъъм май) Милка с мънинки бонбонки вътре
Има ги даже са си същите, нещо което много ме учуди. Наскоро си бях взимал
почти няма седмица, в която да не си взема.
moaaaaaar
http://www.youtube.com/watch?v=gCYcHz2k5x0
Thaaankkk yoouuu!!!
you're welcome, ама го пишеше в коментарите
^^ Me is stupido...
rofl
Ех, остаря в тоя сайт...
йе, честито, да :д
who?