aviatrix
тоя ден се проточва твърде бавно ..... да идва утре по-бързо ...
aviatrix
Nomz & The Legend of Korra .. lets see if expectations are met.
aviatrix
Като си нямаме облаци, ще гледаме тавана
aviatrix
само на мен ли ми прилича на изхода в края на портал 2?
aviatrix
само при мен ли се получава така като кликна с скрол в уин 8 ?
Пф и на мен днешния ден ми изглежда по бавен от другите добре ,че не само на мен иначе щях да почна да се притеснявам.
Feb 01 2013, 15:26http://www.isitfridayyet.net/
Feb 01 2013, 16:38