RIP!
Opera - през ден краш. GJ, Opera
бе при моето ползване и той толкова често крашва. лошото е че от 11.50 нагоре версийте на опера започнаха да крашват все по често
А аз го пускам чат-пат за 2ри браузър да си отворя някой-друг линк, не го натоварвам
OH, TRUCK! i have no idea what are you talking about
на пръв поглед външно нищо му няма. Даже е доста чист.
дори подозрително чист
Аз мисля, че просто ти е скучно.
too much win :'D
You know you're a fan when you know exactly what he's saying.
@hurmaqny какво казва? аз нямам спомен
Сцената с клуба по дуелиране. "Malfoy... perhaps?"
dude, I am the only duck here!
@Ducky Nice, hahaha