aviatrix
баси , тая софия стана като чечня ..
aviatrix
And my new year's resolutions (1920x1200) and "DO EPIC SHIT!"
aviatrix
пък аз няма да ви се оплаквам ! SHIT IS BE AWESOME
aviatrix
GOOOOOOD MORNING VIETNAAAAAAAAAAAAAAAAM
aviatrix
седнах на масата и извадих лаптопа
aviatrix
лесно да изглежда, не е никак лесничко...
aviatrix
отгоре има чалга парти , мисля да усиля колоните на 60/80 и да видим какво ще стане
aviatrix
Опитваш се да опишеш живота си с някакъв изключителен цитат.Край. "fuck the bullshit" смятам да е моя.
aviatrix
You gotta be mad... Stone cold crazy... Out of your mind. If you wanna play with me... You gotta be crazy as fuck If you wanna play for real.
aviatrix
so far away , yet so close.
и аз така викам ! айде едно наздраве за една хубава 2013-та година !
Jan 01 2013, 23:25наздраве, ники!
Jan 02 2013, 00:35